Nvidia Geforce 8800 GTS için 300W Yeterli mi?

NVIDA

Decapat
Nvidia GeForce 8800GTS ekran kartına LC-8300 MX PSU kullanıyorum. Ekran kartımın ömrü falan azalır mı? Öyle söylemişlerdi de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Güç kaynağınız kesin olarak 300W vermeyebilir, bu yüzden sıkıntı olabilir. İşimi garantiye alayım derseniz 400-450W kaliteli bir güç kaynağı almanızda fayda var.
Ekran kartına bakarak işlemcinin de düşük olduğunu varsayarak diyorum ki yeterlidir. PSU Gerçekten 300W vermese bile yeterlidir. Ben 300W ile 9500GT ekran kartını Pentium E5400 işlemciyi ise 2.7Ghz den 4.1Ghz'ye Voltajı arttırarak aynı anda overclok etmiştim. PSU kaliteli de değil hatta 8-9 yıllıktı. 300W yeterlidir, rahat olun.

Silinmiştir büyük ihtimalle.
Everest olsaydı şimdiye patlamıştınız :D

Bakın PSU gayet sağlam, kalitesiz marka her şeyi düzgün bir şekilde görünüyor. Dediğim gibi kalitesiz ve düşük bütçeli bir PSU. Zaten alınan kasasın içinde öylesine vardı, "Evet kasada dahili PSU var" demek için koyulan merdiven altı PSU'lardan.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı