nVidia GeForce Experience 2.0.1 Güncelleştirmesi

Makaleler
44
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bugün nVidia'nın Experience yazılımı ile güncellemeleri denetledim. Bir baktım ki Experience'in 2.0.1 sürümü gelmiş. Bu sürüm güncellemesi GameStream özelliğindeki bazı açıkları yamamak için ve stabil hale getirmek için yayınlanmış.

experience_2_0_1.png

GeForce Experience 2.0.1 Sürüm Ana Özellikler

• Bu güncelleme GameStream için aşağıdakiler dahil olmak üzere kritik hata gidermeler içerir:
    • SHIELD üzerinde uzak GameStream için OpenSSL güvenlik iyileştirmeleri
    • Akış kalitesinde iyileştirmeler
    • Ses gecikmesinde azalma
Gördüğünüz gibi sadece GameStream var. Bana kalırsa güncellemeyi yapın. En azından daha stabil olur program. :)

Güvenlik programı (AVG) için de bir güncelleme yayınlasalar iyi olucak ya ne kadar izin ver desem de programı devre dışı bırakmadan açamıyorum GeForce Experience'i.

O tamamen AVG ile alakalı bir durum. Ben AVG yerine Avast! Free Edition ve Premier (until 2050) kullandım. Free olan ile Premier virüslere acımıyorlar. Hatta AVG'nin bir çok tespit edemediği virüsleri buldular. Bizzat test ettim. O yüzden AVG'den vazgeçin. En azından AVG'nin Free sürümünü kullanıyorsanız vazgeçin.

Ya Avast'ı daha önce denedim çoğu kişide öneriyor ama yükledikten sonra acayip kasma yaratmıştı ben de hemen silmiştim PC özellikleri de kötü değildi ama madem öyle tekrardan bir deneyeceğim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya Avast'ı daha önce denedim çoğu kişide öneriyor ama yükledikten sonra acayip kasma yaratmıştı ben de hemen silmiştim PC özellikleri de kötü değildi ama madem öyle tekrardan bir deneyeceğim. :)
Avast 6'dan öncesi berbattı. Fakat Avast 6 ile motor ve bulut repütasyon hizmeti aktifleştirilince çok iyi bir AV haline geldi. Ben memnunum ve çevreme de öneriyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı