NVIDIA GeForce Experience açınca PC ekranı sürekli git gel yapıyor

Timur Ersoy

Decapat
Daha fazla  
Bu sorun yaklaşık olarak 6 aydır benim bilgisayarımda mevcut. NVIDIA Experience açtığım anda PC ekranım sürekli olarak gidip geliyor. Format attım, Experience'ı yeniden kurdum ve ekran kartımı da tamamen kaldırıp yeniden kurdum ancak sorunum çözülmedi. Bu soruna sahip birini de açıkçası daha hiç bulamadım ya da en azından ben karşılaşmadım. Ekran kartına sanki sürekli olarak reset atıyor gibi ancak bu konuda pek bir bilgi sahibi değilim. Yardım edebilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygulamayı açtıktan sonra herhangi bir değişiklilik yapabiliyor musunuz?

Evet yapabiliyorum sadece ekranım sürekli gidip geliyor. Sürekli derken bu gidip gelmeler gerçekten 0.5-1 saniye arasında oluyor. Aynı şekilde oyun oynarken oyun bitiminde de aynı durum tekrarlanıyor. 2 kez git gel yaptıktan sonra hiçbir sorun yokmuş gibi devam ediyor. Bu arada yukarıda söylemeyi unutmuşum, jak çıkarıp takma sesi duyuyorum her ekranım gidip geldiğinde. Ancak kartın ve anakartımın kablolarını da kontrol ettim temassızlık yoktu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet yapabiliyorum sadece ekranım sürekli gidip geliyor. Sürekli derken bu gidip gelmeler gerçekten 0.5-1 saniye arasında oluyor. Aynı şekilde oyun oynarken oyun bitiminde de aynı durum tekrarlanıyor. 2 kez git gel yaptıktan sonra hiçbir sorun yokmuş gibi devam ediyor. Bu arada yukarıda söylemeyi unutmuşum, jak çıkarıp takma sesi duyuyorum her ekranım gidip geldiğinde. Ancak kartın ve anakartımın kablolarını da kontrol ettim temassızlık yoktu.
Eğer uygulamayı açtıktan sonra git gel yapıp düzeliyorsa sorun yoktur. Bir sorunuz olursa yazabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı