NVIDIA GeForce Experience Yükleniyor ama Açılmıyor

Hüseyin ATASOY

Hectopat
Yer
Trabzon/Yomra
Daha fazla  
Meslek
Silahsız Özel Güvenlik
Bugün NVIDIA GeForce Experience'a girdim ve oyunlarımı arattım, bir kaç dakika sonra arama bitti ve bütün oyunlarımı buldu. Beraberinde bir güncelleme bildirdi. Bende güncellemeyi programdan değilde GeForce sitesinden manuel arama ile indirdim. Kurulumda temiz kurulumu işaretledim. Yüklenecek sürücülerden 3D Vision'ı seçmedim çünkü kartım 3D Vision'ı desteklemiyor. Kurulumu sorunsuz bitirdim ve kurulumun sonunda programın açılmasını istedim ama başlıkta da belirttiğim gibi program yükleniyor ama açılmıyor. Bu yüklemede en fazla 1 veya 2 saniye sürüyor ve program açılmıyor.

Yüklediğim Sürücü: GeForce Game Ready Driver - WHQL
Versiyon: 350.62 Yayın Tarihi: 29 Temmuz 2015

Eski Sürücü: GeForce Game Ready Driver - WHQL
Versiyon: 353.30 Yayınlanma Tarihi: 22 Haziran 2015

SİSTEMİM
Windows 8.1 Single Language 64 bit
NVIDIA GeForce GT 630m
Intel(R) Core(TM) i7-3632QM CPU @ 2.20GHz
8 GB RAM (kullanılabilir miktar 7,84)

Sorunlu olan sürümü kaldırıp. 2.4.5.57 sürümünü yüklerek sorunu geçici olarak çözebilirsiniz.

Yani yapmam gereken en güncel sürücüyü kurup eğer NVIDIA GeForce Experience açılmaz ise NVIDIA GeForce Experience'ı kaldırıp sizin verdiğiniz sürümümü kurmalıyım ?

Yani yapmam gereken en güncel sürücüyü kurup eğer NVIDIA GeForce Experience açılmaz ise NVIDIA GeForce Experience'ı kaldırıp sizin verdiğiniz sürümümü kurmalıyım ?

Evet ama sonra otomatik yine güncelliyor güncelleyince yine çalışmıyor, nasıl olacak anlamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…