Nvidia GeForce GO 7600 sürücüsü nereden indirilir?

Rickben

Centipat
Arkadaşlar kaç gündür uğraşıyorum bir çözüm üretemedim. Eski bir laptopa Windows 10 64 bit kurdum bazı sürücüleri Windows kendi yükledi ama görüntü bağdaştırıcı bir türlü yüklenmiyor. Nvidia GeForce 7600 bir türlü bulamadım. Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.
  • Toshiba Satellite A100

Arkadaşlar kaç gündür uğraşıyorum bir çözüm üretemedim. Eski bir laptopa Windows 10 64 bit kurdum bazı sürücüleri Windows kendi yükledi ama görüntü bağdaştırıcı bir türlü yüklenmiyor. Nvidia GeForce 7600 bir türlü bulamadım. Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.
  • Toshiba Satellite A100
Bu dosyayı bir dener misiniz.

Arkadaşlar kaç gündür uğraşıyorum bir çözüm üretemedim. Eski bir laptopa win10 64 bit kurdum bazı sürücüleri windows kendi yükledi ama görüntü bağdaştırıcı bir türlü yüklenmiyor nvidia geforce go 7600 bir türlü bulamadım lütfen yardımlarınızı bekliyorum Toshiba satellite a100
Win10 son sürüm
Aşağıdaki sürücüyü indir.
Yüklemeden önce sağ tık özellikler uyumluluk kısmından Windows 7'yi seç daha sonra uygulaya bas. Daha sonra da kurulum yap bütün çıkan ekranları onayla kurulması lazım.
Ne yazıkki olmadı. Pc kapattıktan sonra geri sürücü gitti. Üstelik laptopum wireless sürücüsünüde görmüyor.
Bu dosyayı bir dener misiniz.
Deneyeceğim.
Ekran sürücüsünü hallettim bilgisayarı kapatıp açtığımda ekran çözünürlüğü eski haline döndü ne yapmam gerekir yardımlarınızı bekliyorum nvidia GeForce Go 7600
Aşağıdaki sürücüyü indir.
Yüklemeden önce sağ tık özellikler uyumluluk kısmından Windows 7'yi seç daha sonra uygulaya bas. Daha sonra da kurulum yap bütün çıkan ekranları onayla kurulması lazım.
Dediğinizi yaptım oldu. Lakin pc kapattım ve tekrar açtım çözünürlük tekrar eski haline döndü?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı