Nvidia GeForce GT 630 Anakart tavsiyesi

RkiChem

Hectopat
Nvidia GeForce GT 630 Ekran kartım var arkadaşlar. Sadece buna uyum sağlayacak düşük bütçem varda anakart önerir misiniz veya bende 10 senelik bi anakart var bu ekran kartına uyum sağlar mı nasıl öğrenebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nvidia GeForce GT 630 Ekran kartım var arkadaşlar. Sadece buna uyum sağlayacak düşük bütçem varda anakart önerir misiniz veya bende 10 senelik bi anakart var bu ekran kartına uyum sağlar mı nasıl öğrenebilirim?
Bütçen ne kadar kardeşim eğer aşağıda önerdiğim olursa onu al olmuyorsa söyle ben sana başka bir anakart yazarım aşağıdaki anakartmı yazmamın sebebi fiyatına göre çok dayanıklı ve ileride sistem topladığında sana başka anakart aldırmayacak bir anakart bir bak derim. MSI B150M BAZOOKA Intel B150 Soket 1151 DDR4 2133MHz USB3.1 Anakart

Bütçen ne kadar kardeşim eğer aşağıda önerdiğim olursa onu al olmuyorsa söyle ben sana başka bir anakart yazarım aşağıdaki anakartmı yazmamın sebebi fiyatına göre çok dayanıklı ve ileride sistem topladığında sana başka anakart aldırmayacak bir anakart bir bak derim. MSI B150M BAZOOKA Intel B150 Soket 1151 DDR4 2133MHz USB3.1 Anakart
Bu anakartı aldı diyelim, anakart 1151p, işlemci 1155p. Arkadaş ne yapacak? @RkiChem Önce işlemciyi ve RAM'leri öğrenmemiz gerek.

Kardeşim birde en önemli şeyi söylemeyi unutmuşsun İŞLEMCi amd mi intel mi sana yukarıda yazdığım anakart İntel destekliyor.Birde soket tipini söyle üstteki yazdığımı boşver çünkü intelde 1150 1151 2011 gibi bir sürü soket var amd de ise am3+ fm2 fm2+ gibi tipler var bana işlemcinin linkini atsana :)

Bu anakartı aldı diyelim, anakart 1151p, işlemci 1155p. Arkadaş ne yapacak? @RkiChem Önce işlemciyi ve RAM'leri öğrenmemiz gerek.
Kusura bakmayın onuda yazar yazmaz fark ettim :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı