Nvidia GeForce GTX 1050, Ek Güç Bağlantısı Gerektirmeyecek

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

Nvidia’nın yeni GeForce GTX 1050 modeli, giriş seviyesini hedefliyor. GeForce GTX 1080 ile yüksek performansa odaklanan Nvidia, bir yandan da fiyat/performans dengesini koruyan yeni kartlar geliştiriyor. Bu amaçla ilk olarak GeForce GTX 1060 sahneye çıktı. Ancak şirket bununla yetinmeyerek, GeForce GTX 1050 modeliyle rekabeti daha da artıracak gibi görünüyor. Bu yeni ekran kartının GP107 GPU’su üzerine kurulduğu ve 4 GB GDDR5 […]

Nvidia GeForce GTX 1050, Ek Güç Bağlantısı Gerektirmeyecek Technopat

Daha fazlası...

Nvidia’nın yeni GeForce GTX 1050 modeli, giriş seviyesini hedefliyor. GeForce GTX 1080 ile yüksek performansa odaklanan Nvidia, bir yandan da fiyat/performans dengesini koruyan yeni kartlar geliştiriyor. Bu amaçla ilk olarak GeForce GTX 1060 sahneye çıktı. Ancak şirket bununla yetinmeyerek, GeForce GTX 1050 modeliyle rekabeti daha da artıracak gibi görünüyor. Bu yeni ekran kartının GP107 GPU’su üzerine kurulduğu ve 4 GB GDDR5 […]

Nvidia GeForce GTX 1050, Ek Güç Bağlantısı Gerektirmeyecek Technopat

Daha fazlası...
Amd tarafında dengi ne olucak acaba bir bilginiz var mı?

merhaba recep kardeşim senini kanalını seviorum ve severek izliorum bi sorum olucak kardesım h61h2-m12 v:1.0 anakartım en yuksen kac gb ve hangı ekran kartını destekler cevabını 4 gözle beklıorum lütfen yardımcı olurmusun. başarılarının devamını dilerim.

merhaba recep kardeşim senini kanalını seviorum ve severek izliorum bi sorum olucak kardesım h61h2-m12 v:1.0 anakartım en yuksen kac gb ve hangı ekran kartını destekler cevabını 4 gözle beklıorum lütfen yardımcı olurmusun. başarılarının devamını dilerim.
Hazır foruma üye olmuşken konu açabilirsin hem onların görmesini beklemek yerine forumda bu konular hakkında oldukça bilgili insanlardan da yardım alabilirsin .

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı