Çözüldü NVIDIA GeForce MX110 Minecraft düşük FPS

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Swaglikeohio

Hectopat
Sistemim 8 GB RAM Intel Core i5 10.nesil NVIDIA GeForce MX110 ama Minecraft'ta son günlerde 20 30 FPS arasında takılıyorum, normalde 300 FPS verirdi bu sistem yardımcı olur musunuz?

Ayarların neler? Ben 3210M, 8 GB RAM ve Intel ID Graphics 4000 laptopla bile 60 FPS alıyorum. Chunkları düşürmeyi dene.

Chunk 2 de her şey en azda 1x1 PvP texture pack kullanıyorum ama 100'lerde gezip birden 5'lere kadar düşebiliyor. Aynı anda çok fazla oyuncu gördüğü için olabilir mi?

Oyunu NVIDIA GPU ile başlatmayı deneyin. Minecraft, sağ tık, yüksek performanslı NVIDIA GPU ile çalıştır.

Bende öyle bir seçenek yok?

Chunk 2'de her şey en azda 1x1 PvP texture pack kullanıyorum ama 100'lerde gezip birden 5'lere kadar düşebiliyor çok aynı anda çok fazla oyuncu gördüğü için olabilir mi?

Bende öyle bir seçenek yok?

Pardon buldum zaten High performance NVIDIA GPU (default) diyor zaten onda çalışıyormuş.
Arkadaşlar sorunu çözdüm... Laptop kullandığım için şarj olduğu zaman ekran kartına daha fazla güç gidiyor, o yüzden takılıyormuş. Şimdi herhangi bir takılma yok. Yine de yardımınız için sonsuz teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı