NVIDIA GeForce NOW Kasım Ayında 54 Yeni Oyun Sunuyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
NVIDIA GeForce NOW Kasım

NVIDIA, GeForce NOW oyun akış hizmeti kütüphanesine Kasım ayında 54 yeni oyun eklemeyi planlıyor. Şirket eklenen ilk 15 oyunu açıklarken listede 31 Ekim tarihinde eklenen iki oyun yer alıyor. Aynı zamanda Riot Games League of Legends dünya şampiyonası finalleri için oluşturulan sanal stadyum olan Virtex Stadyumu da listedeki yerini almış durumda. Stadyum NVIDIA’nın bulut altyapısını […]

Devamı: NVIDIA GeForce NOW Kasım Ayında 54 Yeni Oyun Sunuyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Eki Görüntüle 2001030
NVIDIA, GeForce NOW oyun akış hizmeti kütüphanesine Kasım ayında 54 yeni oyun eklemeyi planlıyor. Şirket eklenen ilk 15 oyunu açıklarken listede 31 Ekim tarihinde eklenen iki oyun yer alıyor. Aynı zamanda Riot Games League of Legends dünya şampiyonası finalleri için oluşturulan sanal stadyum olan Virtex Stadyumu da listedeki yerini almış durumda. Stadyum NVIDIA’nın bulut altyapısını […]

Devamı: NVIDIA GeForce NOW Kasım Ayında 54 Yeni Oyun Sunuyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Gerçekten çok iyi olur kütüphanesi gerçekten çok zayıftı bana göre (1400 oyun falan vardı) bunların sadece 100 tanesi kaliteli oyun gibi geliyordu. Umarım yeni oyunlar çeşitlilik katar.

@courdelle, GeForce NOW kütüphanesine yeni oyun eklenmesi, çok güzel ancak o oyunu oynatabilecek sistem vermedikten sonra ne işe yarar? Önce sunucuların düzeltilmesi gerekiyor. Starfield gibi bir oyuna GTX 1060 veren sistem. Kullanıcılara GTX 1060 sunacaklarsa da millet hiç satın almasın, daha iyi. İlk çıkışını yaptığında RTX teknolojisi ile oyun deneyimi yaşayın tarzında reklamları vardı ancak bir süre sonra bazı oyunlara GTX 1060 vermeye başladılar. Yabancıların bedava sürümündeki sunucusunda bile RTX 2080 veriliyor ve oynama süresi daha uzun.

@courdelle, GeForce NOW kütüphanesine yeni oyun eklenmesi, çok güzel ancak o oyunu oynatabilecek sistem vermedikten sonra ne işe yarar? Önce sunucuların düzeltilmesi gerekiyor. Starfield gibi bir oyuna GTX 1060 veren sistem. Kullanıcılara GTX 1060 sunacaklarsa da millet hiç satın almasın, daha iyi. İlk çıkışını yaptığında RTX teknolojisi ile oyun deneyimi yaşayın tarzında reklamları vardı ancak bir süre sonra bazı oyunlara GTX 1060 vermeye başladılar. Yabancıların bedava sürümündeki sunucusunda bile RTX 2080 veriliyor ve oynama süresi daha uzun.

Bu dediklerinizi yaşadığım için zaten AMD RX580 aldım… ama işlemcim hala kötü durumda olduğu için işlemci tabanlı oyunlarda mecburen GeForce NOW kullanıyorum. Ama neyse ki ekran kartının önemli olduğu oyunlarda bu GeForce NOW denen internet sömürücü pixel oyun oynatan, türk oyunculara değer vermeyen sistemi kullanmıyorum.

@courdelle, hiç yoktan iyidir diyelim. Umarım en kısa sürede sisteminizi değiştirebilirsiniz. 🙏 Bulut hizmeti sunan servislere bel bağlamamak gerek. Piyasada tekelleşince kullanıcılarını sömürme yoluna gidiyorlar ve hoş değil.

@courdelle, hiç yoktan iyidir diyelim. Umarım en kısa sürede sisteminizi değiştirebilirsiniz. 🙏 bulut hizmeti sunan servislere bel bağlamamak gerek. Piyasada tekelleşince kullanıcılarını sömürme yoluna gidiyorlar ve hoş değil.

Şu victoria 3 ve Destiny 2 denen 2 oyun işlemcimde AVX desteği olmadığı için açtığım anda hata verip oyunu yüzüme kapatıyor açılmıyor. Açabilen bir işlemcim olduğu anda bırakacağım. Tekelleşme konusuna bende katılıyorum Xbox Game Pass ile beraber bulut servisi getirse kimsenin NVIDIA'nın yüzüne bakcağına inanmıyorum.

@courdelle, GeForce NOW, Türkiye'de bu kadar tutulduysa da sebebi yaptığı reklamlar ve Türkiye için rakibinin olmaması. Rakibi, alternatifi olduğunda yüzüne bakılacağını düşünmüyorum. Bu sebepten tekelleşmeyi hiçbir zaman istemiyorum. Umarım Boosteroid de Türkiye'ye gelir. O uygulama da fena değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı