Nvidia Görüntüleyicisi Çalışmayı Durdurdu Hatası

FFurkaNNN

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. Dün gece bilgisayarıma Windows 10 Home kurdum ve ardından driverlerı tek tek güncelledim. İşlemci driver'ından ekran kartı driver'ına kadar her şeyi güncelledim. Ama bunları güncelledikten sonra hata vermeye başladı. Hata ise şu şekilde oluyor. İnternette dolaşırken HD Graphics hatası veriyor, oyunlara girdiğim zaman da Nvidia görüntüleyicisi çalışmayı durdurdu hatası veriyor. Nerede yanlış yaptım yardımcı olabilir misiniz? Yanıtlarınız için teşekkürler. :)

Yanlış yönlendirmeyeyim fakat bu sorunun aynısı benim eski laptop'umda olmuştu. Formata kadar denedim olmadı. Bilgisayarcıya götürdüğümde cipsetin arızalandığını söylemişti.

Sürücü bulucu kullanmadın umarım ? Ayrıca sürücülerin güncel sürümlerini kullanın ve BIOS güncellemesi yapın.
Şöyle ki Nvidia için en son sürümü indirdim, Intel HD graphics için de aynısını yaptım fakat işlemci bu driver'i desteklemiyor gibisinden hata aldım. Eski sürücüleri indirdim. Fakat o da düzgün çalışmıyor. Bu arada kendim indirdim. Aracı program kullanmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı