Nvidia GPU ile FreeSync monitor

Hoyjur

Kilopat
Merhabalar arkadaslar. GTX 970 ekran karti kullaniyorum ve monitor almak istiyorum. Viewsonic FreeSync AMD ile uyumlu sanirim tam anlayamadim. Nvidia ile freesync teknojisi problem mi yaratir? Eger oyle ise tavsiyeniz var midir? Simdiden tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Problem yaratmaz. O özelliğine kullanamazsınız. Kullanmadığınız özellik için boş yere para vermiş olursunuz.

Freesync monitörlerde ayrı bir modül takılmadığı için herhangi bir fiyat artışı olmaz.

Merhabalar arkadaslar. GTX 970 ekran karti kullaniyorum ve monitor almak istiyorum. Viewsonic FreeSync AMD ile uyumlu sanirim tam anlayamadim. Nvidia ile freesync teknojisi problem mi yaratir? Eger oyle ise tavsiyeniz var midir? Simdiden tesekkurler.

Gönül rahatlığıyla alabilirsin fakat tam bütçenle yeni bir konu açarsan o fiyat segmentinde daha iyi bir monitör varsa önerirler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı