NVIDIA GT630 Ekran Kartı Gta IV Sorunu

Noisy

Hectopat
Merhaba. Benim NVIDIA GT630 Ekran kartım bulunmakta. Ayrıca kendisi DX11 GDDR3 olmak üzere 810Mhz Çekirdek hızı ve 1800Mhz Bellek hızı vardır. Kendisi fişek gibi çalışmaktadır. :D Asıl sorunum ise şu CYRI (Can You Run It) bana GTA IV High'da kusursuz bir şekilde çalıştırabilirsin diyor. Ama oyunu indirip açtığımda ise Low'da 20-30 FPS alıyorum. Bunun nedeni nedir ?

Ekran Kartı Detayları;

Ekran Kartı MarkasıNVIDIA
VGA Chipset ModeliGT630
VGA SlotPCI Express 2.0
Hafıza (RAM) Kapasitesi2 GB
Bellek TipiGDDR 3
Bellek Hızı1800Mhz
Bellek Arayüzü128 Bit
Çekirdek Hızı810Mhz
Bağlantı ÖzellikleriDVI, HDMI, VGA

PC Detayları;

• AMD FX 6300 3.5 GHz 14MB Cache
  • GSKILL 1600MHz CL9 4GB Ram
  • KINGSTON 120GB SSD (455MB OKUMA/YAZMA)
  • 350W Kasa Markasını boşverin ÇÖP :p :D

Anakartımın markasını unuttum :) :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekrankarını değiştirmen lazım fakat o power daha güçlü bir ekran kartını kaldırırmı bilemiyorum. Ama işlemcin güzel. Bu arada gta4 win7 de kasma sorunu çıkarıyor diye biliyorum. Oyunun updatesini yapınca sorunum düzelmişti benim.

Ekrankarını değiştirmen lazım fakat o power daha güçlü bir ekran kartını kaldırırmı bilemiyorum. Ama işlemcin güzel. Bu arada gta4 win7 de kasma sorunu çıkarıyor diye biliyorum. Oyunun updatesini yapınca sorunum düzelmişti benim.

Hangi ekran kartını önerebilirsiniz 400 TL limit.? Ben Asus 650Ti düşünüyorum ?
PSU Corsair 600W alırım :D
Ama tabi şuan alamam taaa yaz'a alabilirim :D

Almana gerek yok arkadaşım sadece gta4 oynayacaksan takılmaları gideriyor dediğim uygulamaları yaparsan. Ekran kartının çekirdek hızı yüksek fakat DDR3. Çoğu oyunu low settings'te takılmadan oynatır.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı