Nvidia gt630'lu Sistem Watch Dogs Oynatır mı?

Erdem anıl

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
ogrenci
Arkadaşlar bir hata sonucu aldığım pc nin ozellikleri şunlar:
.8gb 1600mhz ram
.İ7 3770 3.4 ghz (turbo boost 3.9 ghz)
. Nvidia gt630
.win 8 64bit

.Watch Dogs önerilen sistem :
.8gb ram
.İ7 3770 3.5 ghz
.Dx11 destekli 2gb ekran kartı
.64 bit sistem

Bilgisayarım Battlefield 4 te 1920 1280 de medium ayarlatda 20-30 fps arası alıyor.

Sizce benim bilgisayarım watch dogs u lowda 30fps açar mı?

(Ekran kartini zaten 270x yapacağim ve psu yu degistirecegim fakat bir süre bu sistemle idare edeceğim artik , yorumlarinizi bekliyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Mayıs ayına kadar 270X alırsanız Hıgh sorunsuz oynarsınız 30 FPS, en kötü ihtimal Medium yani.

270x alınca full ayarda oynayabileceğimi biliyorum önemli olan bu sistemle low da 30 fps alip alamayacağim. (270x i haziranin sonuna aliyorum yani 4 hafta felan bu sistemle oynayacağim ama yinede merak ediyorum, bu sistemle low 30fps alır mıyım ?

- - - Güncellendi - - -

Bu arada Türkçe kullanımı yüzünden ceza almadiğım tek konu :) Türkçem Techno Pat sayesinde düzeldi , teşekkürler Techno Pat :)

Dostum GT630 ile nasıl o performansı alabiliyorsun anlamış değilim. Zaten Watch Dogs sen ekran kartını yeniledikten sonra çıkacak. R9 270X ile rahat bir şekilde oynarsın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı