Çözüldü NVIDIA GT9400 görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
7
Yer
Mile Marker LN 29.5, 51 Area.
Merhaba arkadaşlar. Bugün akşam saat 9 sıralarında kuzenim ile pes atacaktık. Kasayı televizyonun yanına getirdik, her şeyi düzgünce bağladık. HDMI girişini de bağladım ve çalıştırdım bilgisayarı. Ardından oyuna girdiğimde ekranın bazı yerlerinde yeşil renkli pikseller çıkmaya başladı. Sonra HDMI kablosundandır dedim, sistemi kapattım, televizyonu kapattım ve kabloyu çıkartıp taktım. Tekrar aynısı oldu, sonra bunu 6-7 kez yönünü değiştirerek taktım, olmadı, bu sefer görüntü hiç gelmiyordu. Sonra ekran kartıma dokunduğumda aşırı ısınmış olduğunu fark ettim. Benim kasam açık, normalde 1 saat kullandığımda olan sıcaklık, 5 dakika da olmuştu. Hemen bilgisayarı kapattım, söktüm ve odama götürdüm. Tekrar bağlantıları yaptım ve çalıştırdım, ancak bu sefer de görüntü gelmedi. Ama ekran kartı sıcak değildi bu sefer. Ne olmuş olabilir? Ekran kartım: NVIDIA GT9400

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kasaya gelen gücü kesin power tuşuna 5-6 defa arka arkaya basarak statik elektrik boşaltın daha sonra ekran kartını söküp yerine tekrar sağlam şekilde takıp deneyin.
Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı