NVIDIA kurulum devam edemiyor hatası

Xloer00

Hectopat
1-2 saat önce kendi kasamı topladım. Tüm her şey çalışıyor. Win 10 son sürüm kurdum. Ekran kartı işlemci her şey aygıt yöneticisinde gözüyor. NVIDIA'dan güncelleme indirim kurulum yaparken "NVIDIA kurulum programı devam edemiyor"yazıyor sebebi nedir?

1-2 saat önce kendi kasamı topladım. Tüm her şey çalışıyor. Win 10 son sürüm kurdum. Ekran kartı işlemci her şey aygıt yöneticisinde gözüyor. NVIDIA'dan güncelleme indirim kurulum yaparken "NVIDIA kurulum programı devam edemiyor"yazıyor sebebi nedir?
Galiba Windows kendi başına eski tarihli bir sürücü kurmuş, interneti kesin, güvenli mod da DDU ile kurduğu sürücüyü kaldırın, yenisini yükleyin, interneti açın.

Sisteminin sürücü DCH veya Standat ne ise ona göre indirip dener misin? Driver bulma ekranında DCH veya Standart seçimini yapabiliyorsun.

Sisteminin DCH, Standart sürüm öğrenmek için aşağıdaki bağlantıya bakabilirsin.

Sisteminin sürücü DCH veya Standat ne ise ona göre indirip dener misin? Driver bulma ekranında DCH veya Standart seçimini yapabiliyorsun.

Sisteminin DCH, Standart sürüm öğrenmek için aşağıdaki bağlantıya bakabilirsin.
DCH olduğunu öğrendim

DCH seçip sürücüyü indirebilirsin.
Ekran Alıntısı.JPG

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı