Çözüm NVIDIA "Kurulum Programı Başarısız" Hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Umut Can BULUT

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
NVIDIA'nın sürücü güncellemesi sırasında alınan bu hatayı ben de yaşadım. Pek çok yöntemi denememe rağmen bir türlü düzeltemedim. En son çare format attım ve düzeldi. Ama bu sorunu bir daha yaşayınca bu sefer farklı çözümler aramaya başladım. Bulduğum çözüm şu:
Kurulumdan önce fotoğrafta işaretlediğim VulkanRT programını kaldırın. Bu sayede kurulum sorunsuz yapılacaktır. Ben bu şekilde çözdüm. Başka yerlerde de paylaşın, daha çok insan bilgisayarına gereksiz yere format atmaktan kurtulsun.
NVIDIA.PNG

NVIDIA'nın sürücü güncellemesi sırasında alınan bu hatayı ben de yaşadım. Pek çok yöntemi denememe rağmen bir türlü düzeltemedim. En son çare format attım ve düzeldi. Ama bu sorunu bir daha yaşayınca bu sefer farklı çözümler aramaya başladım. Bulduğum çözüm şu:
Kurulumdan önce fotoğrafta işaretlediğim VulkanRT programını kaldırın. Bu sayede kurulum sorunsuz yapılacaktır. Ben bu şekilde çözdüm. Başka yerlerde de paylaşın, daha çok insan bilgisayarına gereksiz yere format atmaktan kurtulsun.
Eki Görüntüle 163935

Hocam merhaba,ben şu an 397.93 sürümünü nvidia nın sitesinden indirip kurmaya çalışırken hata alıyorum,sürümüm şu an 397.64. Şimdi bu programı kaldırıp kurmayı denesem yeni sürümü olur mu?Programı da biraz araştırdım ekran kartı için oyunlarda performans sağlayan faydalı bir programmış.Şimdi diyelim sildim yeni sürümü kurdum yine olmadı,bu programı indirebileceğim bir site varmı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı