NVIDIA Kurulum Programı Başarısız Hatası

Eris

Centipat
Merhaba, Geforce Experience yüklenmediği için DDU ile ekran kartımın sürücüsünü kaldırdım ve şimdi aygıt yöneticisinde gözükmüyor, sürücüyü yeniden yüklemek istediğimde ise şu hatayı alıyorum. Yardım edebilir misiniz?

1587768542142.png

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Aygıt Yöneticisi altında ekran kartınız yoksa sürücüsünü kuramazsınız.
  • Aygıt Yöneticisi altında ekran kartınız yoksa muhtemelen bir dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz.
  • Dizüstü bilgisayarda önce Intel sürücüsü kurmanız gerekir. Ondan sonra NVIDIA kartınız gözükecektir.
  • Sonrasında NVIDIA sürücüsünü kurabilirsiniz.

• Aygıt Yöneticisi altında ekran kartınız yoksa muhtemelen bir dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz.
  • Dizüstü bilgisayarda önce Intel sürücüsü kurmanız gerekir. Ondan sonra NVIDIA kartınız gözükecektir.
Hocam eklemeyi unutmuşum sadece NVIDIA ekran kartım gözükmüyor Intel ekran kartım gözüküyor.
1587773164919.png

Ekle kardır sil PC kapat aç yeniden indir ve kur.
Ekle kardır sil derken ne demek istediğinizi anlayamadım
DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi - Technopat Sosyal Bu rehberi izleyerek kaldırıp, en baştan temiz kurulum yapmayı deneyebilirsin.

Zaten buradan izleyerek yapmıştım, ama maalesef böyle bir sorunla karşılaştım.

Teşekkürler yardımcı olduğun için

Geri
Yukarı