NVIDIA MFAA Ayarı Nasıl Olmalı?

Patriot

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Arkadaşlar, GeForce Experience'de yazdığı şekliyle "Nvidia birden çok çerçeveli örneklemeli kenar yumuşatma", Nvidia denetim masasında yazıldığı şekliyle "Birden çok kareli örneklenmiş kenar yumuşatma" özelliği her nedense hep kapalıda. Optimumda'da hep kapalıda görünüyor. Madem çok iyi bir şey, neden hep kapalıda duruyor? Nvidia Denetim masasındaki ayarlardan bunu açık moda getirmek istediğimizde, kapalı yazısının yanında Nvidia logosu var. Yani bunun açık mı olması lazım kapalı mı? Nvidia bize ne demek istiyor anlamıyorum. Ben ayarlardan açık moda getirdim, sonra GeForce Experience'da da açık oldu orası. Ama optimumda da hep kapalı gene. Ne iştir bu anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yardımcı olabilecek yok mu arkadaşlar?

?????

Benimde aynı soru kafamda ve cevap bulamıyorum. Denetim masasından açınca experienxe uygulamasındaki optimizasyon da bozuluyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı