NVIDIA MX110 Metro Last Light Redux %1 GPU kullanımı

Glade

Hectopat
Makaleler
10
Daha fazla  
Meslek
FIFA 14 :)
Arkadaşım Last Light oynuyor ve %50 CPU, %1 GPU kullanıyor. Ve çoğu oyunda bu sorundan muzdarip. Arkadaşımın sistem özellikleri şu şekilde;

8 GB RAM
NVIDIA MX110
Intel i5-8265U 1.60 GHz
Ayrıca işlemcinin dahili ekran kartı Intel HD Graphics 620.

Bilgi geldi, Redux değil düz Last Light.

Bana kalırsa arkadasınız dahili GPU'nun kullanım degerine bakıyor, NVIDIA'nınkine bakmıyor. MSI Afterburner'dan anlık goruntu alıp atabilme sansı var mı?
Sorayım hocam hemen.

Bana kalırsa arkadasınız dahili GPU'nun kullanım degerine bakıyor, NVIDIA'nınkine bakmıyor. MSI Afterburner'dan anlık goruntu alıp atabilme sansı var mı?

Bence de öyle olmalı. Yani %1 GPU değeriyle belki 1 FPS alır.

Bence de öyle olmalı. Yani %1 GPU değeriyle belki 1 FPS alır.
%1 GPU değeriyle 1 FPS almadı zaten, Windows'un Task Manager'ında %1 GPU kullanımı gözüktü. Ara sıra droplar girdiğini belirtti, arkadaşım.

%1 GPU değeriyle 1 FPS almadı zaten, Windows'un Task Manager'ında %1 GPU kullanımı gözüktü. Ara sıra droplar girdiğini belirtti, arkadaşım.

Arkadaşın yanlış bakmış demek istedim belki de gösterge yanlıştır yani %1 le 1 FPS de alamazdı onu diyorum ya arkadaşın yanlış bakıyor ya da gösterge yanlış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…