NVIDIA output takılı değil

Destie

Hectopat
Daha fazla  
Buradaki NVIDIA output nedir ne işe yarar? HDMI çıkışı olduğunu düşünüyorum fakat 2 adet olması beni düşündürdü.

1610125130403.png

Açıkçası donanımdan fazla anlamıyorum hocam. Yardımcı olur musunuz nasıl öğrenebilirim?
Monitörünüzün marka modeli nedir bu bir. NVIDIA ekran kartının görüntü çıkışından monitöre ses çıkışı da olduğu için o çıkıyor. Monitörünüzde 3.5mm jak gibi bir çıkış var ise odur. Ses iletebilen bir kablo kullanırsanız oradan ses alabilirsiniz. Mesela kulaklık takabilirsiniz.

Monitörünüzün marka modeli nedir bu bir. NVIDIA ekran kartının görüntü çıkışından monitöre ses çıkışı da olduğu için o çıkıyor. Monitörünüzde 3.5mm jak gibi bir çıkış var ise odur. Ses iletebilen bir kablo kullanırsanız oradan ses alabilirsiniz. Mesela kulaklık takabilirsiniz.

Hocam laptop kullanıyorum ASUS ROG STRIX G17 G712LV-H7005 modeli.

hocam benimki LG w1943sb bendede var

Geri
Yukarı