NVIDIA sürücü dosyaları nerede?

Anladım hocam, DX12 ve Vulkan için ayrı ayrı test et değişen bir şey oluyor mu diye.

Hocam neredeyse pek bir fark yok.

Hocam bence arada güç farkı var, eski driverda iyi FPS veriyordu sonucu ısınıyordu 77-79 arası dereceler, şimdisi az FPS veriyor ısınmıyor 70-74 arası.

Hocam neredeyse pek bir fark yok.
Geçmiş olsun. NVIDIA'dan gelecek güncellemeler işe yaramazsa önereceğim şey temiz W11 kurulum olacaktır. Zira nvlddmkm görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu. hatası sürücülerle ile çözülmezse sistemdeki donanımı da kontrol etmekte fayda var özellikle ekran kartı. Termal macunlarını kontrol etmek lazım. Chipsetlerin güncel değilse onları da güncellemeni öneririm.

Geçmiş olsun. NVIDIA'dan gelecek güncellemeler işe yaramazsa önereceğim şey temiz W11 kurulum olacaktır. Zira nvlddmkm görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu. hatası sürücülerle ile çözülmezse sistemdeki donanımı da kontrol etmekte fayda var özellikle ekran kartı. Termal macunlarını kontrol etmek lazım. Chipsetlerin güncel değilse onları da güncellemeni öneririm.

Hocam elimde olsa format atacağım fakat maalesef bilgisayarı tek ben kullanmıyorum. Chipset sürücüleri yüklü sistem daha yeni hocam yaz tatilinde aldım.

Hocam elimde olsa format atacağım fakat maalesef bilgisayarı tek ben kullanmıyorum. Chipset sürücüleri yüklü sistem daha yeni hocam yaz tatilinde aldım.
Anladım hocam, 80 derecelerde sürekli çalışıyor olması da bir ihtimal kurumasına yardımcı olmuş olabilir. NVIDIA ile iletişime geçtin mi hiç?

Anladım hocam, 80 derecelerde sürekli çalışıyor olması da bir ihtimal kurumasına yardımcı olmuş olabilir. NVIDIA ile iletişime geçtin mi hiç?

Hocam Zotac'a yazdım fakat uzun iş, driver sorunundan bahsettim yok seri numarası vs. uğraşamıyacağım için saldım. Reddit'de NVIDIA forumda konular açtım fakat hala dönüş yok.

Zotac ile iletişimde kalman doğru olur. Bazı durumlarda özel BIOS sürümleri yollayabiliyorlar.

Hocam ekran kartın seri numarası, yok nereden alınmış falan uğraştırıcı bilgiler, pek uğraşasım yok. Özel driver atarlarsa belki uğraşabilirim. Bu arada yeni görüyorum kusura bakmayın.

Geri
Yukarı