Nvidia'dan Batman: Arkham Knight Key Nasıl Alınır?

Neetmop

Kilopat
Yer
Nürnberg, Almanya
Daha fazla  
Sinerji'den GTX 970 satın aldım. Nvidia'nın kampanyası dolayısıyla Batman: Arkham Knight'ın hediye edildiği yazıyor. Bu ürün için key'i nasıl elde edeceğim?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sinerji Bilgisayara mail atıp örneğin ''siteniz den GTX 970 ekran kartı aldım ve yanın da oyun hediyesi varmış'' diye sana dönüş yapacaklardır ve senden ürünün seri numarası ve fatura numarasını isteyeceklerdir ve gerekli kontrol sonrası size mail olarak atarlar o key'i ancak key'i hemen kullanamasın öncelikle Nvidia sayfa'sın da doğruladıktan sonra Gog ve Steam üzerin den indirebilirsin. Ben The Witcher 3: Wild Hunt'u Vatan dan böyle almıştım.

...batman arkham knight maalesef pc de berbat. Bu kadar daha kötü optimize edilmiş oyun görmedim. Hiç almayın bende de gtx 980 var yani elimde bir canavar var bu kartta bile fps ort 45 de ve 30 lara düşüyor. Resmen küfür edersiniz.

Kadir012 dediğin doğru olabilir ama arkadaş key'i kullandıktan sonra oyun düzeltildiğinde de oynayabilir. Şu anki durumda belirli bir ücret ödemeyecek zaten.

Kadir012 dediğin doğru olabilir ama arkadaş key'i kullandıktan sonra oyun düzeltildiğinde de oynayabilir. Şu anki durumda belirli bir ücret ödemeyecek zaten.
hımm o zaman sorun olmaz tabi de inşaallah düzeltilir. Galiba pc için oyun satışı durmuş diye birşeyler okumuştum ne kadar doğru bilmiyorum ama umarım en kısa zamanda düzeltilir.

Oyun tekrar düzenlenip tekrar piyasaya sürülecek. Kendi bakış açıma göre "oyun ertelendi" olarak görüyorum çünkü almayı çok istesem de başka yerlere harcama yapmak zorunda kalıp satın alamadım 1 aydır. Her ne kadar ben böyle kendimi avutsam da, WB'nin böyle bir amatörlüğü yapması komik geliyor bana. Bağımsız yada oyun sektörüne yeni girmiş bir firma değil sonuçta.

Arkadaşım "key"i alıp biraz beklemen gerekecek. Canını sıkma sakın; sahip olduğun bir hak var sonuçta ve biraz geçte olsa oyununa sahip olabileceksin. Satın almış olduğun firma yada mağazayla iletişime geçmen yeterli.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı