NVIDIA'nın mining kartları piyasayı kurtarmayacak

Demek ki en mantıklısı değil. Şirketler bu tarz kararlar vermeden önce sayısız kere düşünür, tartışır, kuruşu kuruşuna hesap yapar. Adamlar böyle karar aldıysa bildikleri vardır.

Büyük şirketlerin tek amacı para kazanmaktır hocam bunu şüphesiz söyleyebilirim oyuncu müşterilerini çok takmamışlar gibi bir hareket, bu cmp kartları umarım geri dönüştürülmüş kartlardan üretirler.
BIOS işleriyle herkes uğraşmaz, ne olursa olsun bir azalış olacaktır.

Evindeki küçük rig sahiplerinin bundan haberi olmayabilir bir şekilde etkiler mutlaka ama bizi etkilemeyecek gibi.

Büyük şirketlerin tek amacı para kazanmaktır hocam bunu şüphesiz söyleyebilirim oyuncu müşterilerini çok takmamışlar gibi bir hareket, bu cmp kartları umarım geri dönüştürülmüş kartlardan üretirler.
E tabi ki tek amaçları para kazanmak. Olayın "oyuncuları seviyoruz <3"la alakası yok. Bu yüzden senin benim bilmediğimiz bir şey var ki böyle bir şey yapıyorlar. İşin arkasını bilmeden ne mantıklı ne kârlı anlayamazsın.

Miningcilere kart satarak para kazanamazlarki.
Düz mantık dusunelım bak ,
Nvidia ekran kartlarını üretiyor firmalara gönderiyor asus msi palit vb.
Mining yapanlar sadece ne yapıyor ekran kartı alıyor 12 li anakart psu bir de.
Baska hiç bir şekilde kazanç saglanmıyor + bakım maliyetleri daha yüksek kart üreticileri için.
Şimdi oyuncudan örnek verelim,
Msi ekran kartını aldım yanına mönitor alacagım klavye alacagım anakart alacagım ram alacagım kasa alacagım ssd alacağım.
Aradaki çok yüksek fazla bir pasta payı var var ve mining işi yapanlar sayesınde diğer malzemelerden su an kimse kazanamıyor.

E tabii ki tek amaçları para kazanmak. Olayın "oyuncuları seviyoruz <3"la alakası yok. Bu yüzden senin benim bilmediğimiz bir şey var ki böyle bir şey yapıyorlar. İşin arkasını bilmeden ne mantıklı ne kârlı anlayamazsın.

Ceo değiliz ki biz nereden bilelim, tüketiciyiz ve hakkımızı aramalıyız bu madenciler piyasayı çok kötü bozdu ve firma onlar sayesinde deli paralar kazandı bu durumda öyle hemen düzelticeklerini düşünmüyorum ama nasıl bir strateji uygulayacaklarını merak ediyorum.

Geri
Yukarı