Çözüldü "Nvlddmkm görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KARA57

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, uzun süredir karşılaşmadığım bir hata ile tekrar karşılaşmaya başladım. Daha 1 hafta öncesine kadar bir şey yoktu tarkov oynarken sürekli nvlddmkm görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu. Bu hatayı alıyorum sürücüler her şey güncel hiçbir değişiklik yapmadım hata vermeye başladı.

Çözüm
Ekran kartının fazla ısınmasından veya zorlanmasından dolayı da bu hatayı alıyor olabilirsiniz.

60 dereceyi geçmiyor.

Sorunu çözdüm sanırım. 2 gündür hiç hata almadim geçenlerde klavye arıza yapmıştı USB slot değiştirdikten sonra bu hatalar başlamıştı. Yerini değiştirdim şu an sorun yok ekran kartinda.
Ekran kartının fazla ısınmasından veya zorlanmasından dolayı da bu hatayı alıyor olabilirsiniz.

60 dereceyi geçmiyor.

Sorunu çözdüm sanırım. 2 gündür hiç hata almadim geçenlerde klavye arıza yapmıştı USB slot değiştirdikten sonra bu hatalar başlamıştı. Yerini değiştirdim şu an sorun yok ekran kartinda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aynı problemi yaşayan arkadaşlar için önerim var. Z490 anakart ile eski Bios varken Ekran kartını değiştirmiştim Gtx 1080 den Rtx 3070 Ti ya geçmiştim .Bende de aynı hata ortaya çıktı. Öncelikle sürücüyü Ddu ile sildim. Yeni sürücüyü kurdum. Fakat yine yaptı. Baktım ki Bios Güncel değil,Biosu güncelledim. Bir de Biostan 3070 Ti ekran kartının Resizable Bar özelliğini aktif ettim. Sorun ortadan kalktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı