NZXT C650 vs Corsair CX650F

Ne yaptınız peki garantiye gönderdiniz mi?

Evet İtopya üzerinden almıştım iade işlemleri için gönderdim toplam 4 gün içerisinde iade kararı çıktı ücret iadesini bekliyorum şu anda.

Fakat kendi konumda başka bir arkadaş hatamı düzeltti. A tier olan Gold versiyonuymuş C550 güç kaynaklarında Gold sertifikası yok ille de bu markadan almak isteyen varsa en az 650W Gold tercih etmeli.

Yakın zamanda NZXT C550 satın aldım fakat bilgisayar 24 saat çalışma süresine ulaşmadan güç kaynağı 12v kanalı bozuldu. Ben de a tier olduğu icin tercih etmistim fakat tekrar NZXT marka PSU alacağımı dusunmuyorum.
Böyle şeyler yaşanabilir, bazen üretim kaynaklı hatalar olabiliyor. Size denk gelmesi üzücü bir durum ama bu markanın kötü olduğu anlamına gelmiyor, zaten nzxt marka psu’ları seasonic üretiyor. Seasonic de sektörün devi.

Böyle şeyler yaşanabilir, bazen üretim kaynaklı hatalar olabiliyor. Size denk gelmesi üzücü bir durum ama bu markanın kötü olduğu anlamına gelmiyor, zaten NZXT marka PSU'ları Seasonic üretiyor. Seasonic de sektörün devi.

Kesinlikle katılıyorum fakat bu da bir kullanıcı deneyimidir. Bu arada bir üstteki yorumumda düzeltme yaptım a tier olan Gold sertifikalı C650 tercih edilebilir gözüküyor.

hocam NZXT C650 için ses konusunda geri dönüş yapar mısın 🙏
@belhanda52 PSU Cumartesi günü geldi montajını yaptım. Ses konusunda herhangi bir sıkıntı yok ürün sessiz çalışıyor. Tabii bunu 4 günlük kullanımda söylüyorum umarım böyle çalışmaya devam eder.

Geri
Yukarı