NZXT Cam bulanık gözüküyor

BİLO

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Yaklaşık 3 ay önce yeni bir sistem satın aldım. Kasa olarak NZXT tercih ettim (Keşke almasaymışım soğutma konusunda sıkıntı çekiyorum).
NZXT Cam uygulamasını bilgisayarıma yükledim. Bilgisayarı aldığımdan beri uygulama sürekli bulanık gözüküyor. Mouse imlecini üstüne getirdiğim menüler ve sürekli değişen değerler çok güzel net gözüküyor. Onun dışında ki yerler bulanık gözüküyor.
Yazılımı güncelle diyen arkadaşlar gelmeden söyleyeyim yazılımı son sürüme güncelledim fakat aynı sorun devam ediyor.
Altta ki ise aldığım ekran görüntüsü.

1682114270432.png

Son düzenleyen: Moderatör:
NZXT H510i modelini aldım.
Bende onu aldım daha yeni. Üstteki fanı da bağlayamadım hatta çünkü anakartta ve PSU da yeterli giriş yoktu. Önü kapalı olduğu için hava almıyor. Çok güzel görünüyor fakat soğutma konusunda sıkıntılı işte. Bu kasa yüzünden işlemci için kule tipi soğutucu almam gerekecek. Ayırca stres testinde ekran kartım 92 dereceyi buluyor. Ben oyunlara vs. girdiğimde kasanın cam kısmını çıkartıyorum.

Bu arada uygulamanın bulanık gözükmesinden bir şey olmaz bence. Görmen gereken kısımları net zaten. Çok da canını sıkma yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı