NZXT capsule mikrofon standı önerisi

Wxwx96

Hectopat
Merhaba. NZXT capsule mikrofon aldım. Mikrofon standı almayı düşünüyorum mikrofon standı önerebilir misiniz? Herhangi bir fiyat bandım yok olabildiğince fiyat performans tercihimdir.

Kendi içerisinde kol adaptörü de olduğu için benim Razer Seiren muadili mikrofonumda kullandığım bu kol senin çok işini görecektir.

1705474635757.png

Lastvoice gibi daha uyguna da TR'de ürünler var ama bu ürünün yay, metal ve bağlantı noktaları kalite olarak çok tatmin edici.

Kendi içerisindeki sünger kafa da çok kullanışlı. Ama en güzeli duvara monte aparatı olması. Her ihtimale karşı masaya monteleyemediğin bir durumda duvarına aparatla rahatlıkla asabiliyorsun. Aslında benim Ikea Malm masamın yanakları çok kalın ve 3 tarafı da kapalı bir yapıda. Masa da ful deskpad kaplı olduğu için sıkıştırmalı özelliğini kullanmak istemedim ve masanın yanına o duvar aparatını monteleyerek kullanıyorum mikrofon kolunu. Kenara iteklediğim an masanda mikrofonun kapladığı alan sıfır oluyor, el altından tamamen çekiliyor. İşte bu nedenle bu ürünü özellikle belki biraz fark ödeyerek aldığıma çok mutlu oldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı