NZXT H7 Flow için kasa fanı önerisi

Gustavo.F

Hectopat
Arkadaşlar bu kasayı yeni aldım, kasanın içinden sadece 2 adet fan çıkıyor.
Ön tarafa 3x140 - 3x120 şeklinde dizilim yapabiliyorum.

İşlemcim, i9 13900K.
Anakartım, MSI MPG Z790 Edge.

İyi bir soğutma yapmam gerekiyor.

Üst kısma 360mm sıvı soğutucu yerleştireceğim, ön kısım için hangi fan dizilimini (marka-model) önerirsiniz?

Bütçeniz nedir ve kaç adet fan istiyorsunuz?
fan başına 300 tl düşündüm, biraz daha fazla ver şunu al derseniz onu da düşünebilirim

bundan 3 adet alsam ve ön kısma taksam yararlı olur mu bu kasa için? kasa ve fan hakkında pek bi bilgim yok

Air Blazer 120R güzel bir ürün, tavsiye edebilirim. Eski sistemimde 6 adet yer alıyordu. Sonrasında satmıştım fazlalık diye.
öncelikle cevabınız için teşekkür ederim, peki elimdeki kasa için en mantıklısı ne olur?

kasanın içinde 2 adet fan var bir tanesi egzoz kısmına takılmış, onu hiç bozmayayım, öndeki tek fanı çıkarıp 3 adet air blazer ile değiştirip kullanayım diyorum.

yine elimde şu sıvı soğutucu var onu da üst kısma yerleştireceğim.

bu şekilde elimdeki kasa iyi bi şekilde havalanabilir mi?

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim, peki elimdeki kasa için en mantıklısı ne olur?

Kasanın içerisinde 2 adet fan var bir tanesi egzoz kısmına takılmış, onu hiç bozmayayım, öndeki tek fanı çıkarıp 3 adet Air blazer ile değiştirip kullanayım diyorum.

Yine elimde şu sıvı soğutucu var onu da üst kısma yerleştireceğim.

Bu şekilde elimdeki kasa iyi bir şekilde havalanabilir mi?
Evet, güzel bir hava akışına sahip olursunuz. Kasanız için Air Blazer 120R ürünü oldukça mantıklı bir tercih olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı