NZXT Kasa Önerisi

538166

Centipat
Makaleler
2
Anakartımı ve kasamı değiştireceğim.

Ekran kartım kasama (ASUS TUF GT301) ucu ucuna sığıyor. İlerleyen zamanlarda da küçük geleceği için şimdiden değiştirmek istiyorum ve değiştirirken beyaz olmasını istiyorum. NZXT kasalar güzel midir? Başka beyaz kasa önerileriniz var mıdır?

H7 Flow yerine Elite serisini alman daha iyi olur. Flow'da ARGB olmayan 2 adet fan gelirken Elite modelinde 3 adet ARGB fan 1 adet LED'siz fan ve kontrolcü geliyor. H7 Flow modeline kontrolcü ve fan almak istersen çok pahalıya geliyor. Yıllar önce NZXT S340ELITe Black kasa aldım hala o kasamı kullanıyorum ve çok da memnunum.

H7 Flow yerine Elite serisini alman daha iyi olur. Flow'da ARGB olmayan 2 adet fan gelirken Elite modelinde 3 adet ARGB fan 1 adet LED'siz fan ve kontrolcü geliyor. H7 Flow modeline kontrolcü ve fan almak istersen çok pahalıya geliyor. Yıllar önce NZXT S340ELITe Black kasa aldım hala o kasamı kullanıyorum ve çok da memnunum.
Hocam H7'nin fazla geleceğini ve o paraya farklı markalara yönebileceğimi düşündüm. O yüzden H5 Flow 2023 RGB aldım. H5 Elite almak istiyordum fakat önünün cam olması sürekli düşündürdü. Yola çıkmasını bekliyorum hâlâ.

Hocam h7'nin fazla geleceğini ve o paraya farklı markalara yönebileceğimi düşündüm. O yüzden H5 Flow 2023 RGB aldım. H5 Elite almak istiyordum fakat önünün cam olması sürekli düşündürdü. Yola çıkmasını bekliyorum hâlâ.

Cam olması çok da sorun teşkil etmezdi ama tercih senin. Hayırlı olsun. Kasa geldiğinde ufak bir inceleme iyi olur. :)

Cam olması çok da sorun teşkil etmezdi ama tercih senin. Hayırlı olsun. Kasa geldiğinde ufak bir inceleme iyi olur. :)
Çok anlamam ama yazmaya çalışırım hocam. H5 Elite'nin fanlarının sadece çerçevesinin RGB olmasının biraz göz yoracağını düşündüm. Fazla parlak görünüyordu. O yüzden Flow RGB tercih ettim. RGB çok sevmiyorum ama beyaz kasaya çok yakışacağını düşündüğüm için Flow daha iyi geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı