NZXT Kraken X61 280mm ve I7-6700K Uyumu

Berkkan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben Berkan, yakın zamanda bir PC toplamayı planlıyorum. 6000 TL PC toplama videonuzu izledim.

Tam olarak nasıl anlatacağımı bilmiyorum fakat orada kullandığınız Intel Core I7-6700K işlemciyi SilverStone Tundra Serisi TD 02-Ef sıvı soğutma sistemi ile soğutmak yerine NZXT Kraken X61 280mm sıvı soğutucu kullanmak istiyorum. Acaba uyumsuzluk sorunu olur mu? Cevaplarsanız sevinirim iyi günler dilerim.

İyi soğutma da pahalı bence. Arkadaşın da dediği gibi 280mm lik fan bölümü olması gerekir kasanın üst veya ön bölmesinde. Ona o kadar para vereceğime açıkçası 400 tl ye thermaltake water 3.0 veya antec kuhler 1250 alırım arada çok bir fark yok üstelik antec kuhler sessiz modda çıt çıkartmıyor ve extreme moduna oranla 2-3 derece fark yapıyor. Kraken x61 de çok iyide 500 tl üstü sanırsam gerek yok bence o kadar çıkmaya.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı