Nzxt marka 120mm RGB Fan + HUE alınır mı?

MiniTX

Decapat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün mini itx h200i kasa aldım, üste ve alta 120mm bir fan alıcaktım fakat kasanın içerisinde 2 adet led şerit olduğundan hue cihazı almam gerekliymiş. Bu politika biraz Apple politikası gibi geldi. Gerçekten gerekli mi Nzxt hue köprüsü çünkü anakart x570 olucak mini itx olsa da en iyisini alıcam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart üzerinde led bağlantı pinleri varsa gerek yok. 25-30 TL'ye led çoklayıcı alıp bütün bağlantıları tek porta verirsiniz daha sonra anakarta bağlantısını gerçekleştirip -eğer varsa- anakartınızın yazılımsal desteğinden (AuraSync, RGB Fusion vs.) yararlanarak farklı renk ve modlarda kullanabilirsiniz. Şayet ben bu anlattığım şekilde kullanıyorum.

H
Anakart üzerinde led bağlantı pinleri varsa gerek yok. 25-30 TL'ye led çoklayıcı alıp bütün bağlantıları tek porta verirsiniz daha sonra anakarta bağlantısını gerçekleştirip -eğer varsa- anakartınızın yazılımsal desteğinden (AuraSync, RGB Fusion vs.) yararlanarak farklı renk ve modlarda kullanabilirsiniz. Şayet ben bu anlattığım şekilde kullanıyorum.
Hocam yani eğer anakart'ta mevcut ise led bağlantıları gerek yokmu diyorsunuz. Bu hue'lar anakartta led çıkışına sahip olmayanlar için mi ?

Hue'lerin amacı senkron çalışan bir NZXT habitatı kurmak ve Hue'nin arayüzündeki birçok özelleştirmeden faydalanmak. Anakartınızda led bağlantı pinleri mevcut ise daha önce söylediğim gibi anakart markanıza özel RGB yazılım desteği ile -Hue'nin sunmuş olduğu kadar detaylı olmasa da- kullanmanız mümkün.

Nzxt, Alple gibi bir marka değil aslında türkiye de böyle bence hiç gerek yok 2 tane fan alın geçin ışıklı mışıklı istiyosan rgb al zaten 1 ay sonra geçicek o heves bende aura sync diziyorum herşeyi ama fiyat farkı 100tl yi geçmiyo ürünlerde.

Hue'lerin amacı senkron çalışan bir NZXT habitatı kurmak ve Hue'nin arayüzündeki birçok özelleştirmeden faydalanmak. Anakartınızda led bağlantı pinleri mevcut ise daha önce söylediğim gibi anakart markanıza özel RGB yazılım desteği ile -Hue'nin sunmuş olduğu kadar detaylı olmasa da- kullanmanız mümkün.
Hocam philips hue var elimde. O olmuyor değil mi ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı