NZXT T120 R7 5800x3D için yeterli mi?

ArdLesee

Femtopat
Daha fazla  
RAM
32GB (2x16) KINGSTON FURY DDR4 3600Mhz
Ekran kartı
PNY GeForce RTX 4070 Ti XLR8 Gaming Verto
Anakart
GIGABYTE B550 GAMING X V2
İşlemci
AMD Ryzen 7 5800X3D
Herkese iyi sosyaller arkadaşlar, yeni bir sistem toplama arifesindeyim. Sistem için de güzel bir soğutucu arıyorum, fanboy olmasam da NZXT H5 Flow kasama uyumlu olması için sisteme NZXT T120 hava soğutucu almayı düşünüyorum. Ryzen 7 5800x3D gibi bir işlemciyi soğutabilir mi? Fikirlerinize açığım.

Herkese iyi sosyaller arkadaşlar, yeni bir sistem toplama arifesindeyim. Sistem için de güzel bir soğutucu arıyorum, fanboy olmasam da NZXT H5 Flow kasama uyumlu olması için sisteme NZXT T120 hava soğutucu almayı düşünüyorum. Ryzen 7 5800x3D gibi bir işlemciyi soğutabilir mi? Fikirlerinize açığım.

Soğutmaz.

Arctic 280 mm tavsiye ederim kendim kullanıyorum memnunum.

Bir tane Noctua çift kule tipi fan çok kolay iş görür 2000 liraya da kapanır. Çok uçuk fiyatlı bu T120.

Önerileriniz için teşekkür ederim üstadım. DeepCool'un soğutma performansından haberim var, tercihimi biraz daha o yönden yana kullanacağım. Belirttiğim kasa içerisine rahatlıkla sığar değil mi?
2023-05-26 02_03_31-H5 Flow _ High Airflow Gaming PC Case _ Gaming PCs _ NZXT.png

Alıntı; H5 Flow LT520 standart radyatör boyutlarına sahip olduğu için sorun olmayacak görünüyor. Arctic sadece bu konuda özel bir duruma sahip.

Montaj yapılmış bir sistem videosu;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 1793656

Alıntı; H5 Flow LT520 standart radyatör boyutlarına sahip olduğu için sorun olmayacak görünüyor. Arctic sadece bu konuda özel bir duruma sahip.

Montaj yapılmış bir sistem videosu;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zaman ayırıp yardımcı olduğun için teşekkür ederim hocam, sağlacakla kal.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı