OBP puanı yetmeyen liseye gidilebilir mi?

Niteliksiz okullar OBP sınırımı var? Benim zamanımda eğer ki boş kontenjan varsa gidebiliyordun. Tabii açıklanana kadar seni OBP'ye göre bir sıralamaya sokuyorlardı.

Neden LGS'den umudu kesiyorsun? Ders çalışamaman için bir sebep var mı? Bence yok. Burada oturup konu açacağına biraz çabalasan ne olur ki?
Aslında çalışıyorum ama bir korkum var, denemelerde ki puanlarım da düştü git gite korkum da başladı 360-370 aldığım denemelerden 280 e kadar düştüm.

Aynı kader be. Benim 2 puan yetmiyor, çok korkuyorum.
Adres yakın ise adres ten ve kontenjan boş ise kontenjan dan girilir diye öğrendim 1-2 gün önce doğrudur umarım.
Niteliksiz okullar OBP sınırımı var? Benim zamanımda eğer ki boş kontenjan varsa gidebiliyordun. Tabii açıklanana kadar seni OBP'ye göre bir sıralamaya sokuyorlardı.

Okulun insiyatifine bağlı gibi bir şey artık galiba ama boş kontenjan ve adresden dolayı girebiliyormuşuz. (doğrulunu bilmiyorum)

LGS'den umudu kestiğim için sınavsız okullara bakıyorum ama bazılarına hocalarım pandemi döneminde hakkımı yediği için giremiyorum. Diyelim ki ortalamam 75 ama gideceğim okul 83 ile alıyor devamsızlığım 1 gün ve okul evime çok yakın ve boş kontenjan var sizce alınma şansım olabilir mi ya da şu an arayıp gelecek sene için bilgi alabilir miyim?

Ayni kader. Puanim 75 ve istedigim okul 83 ile aliyor. Ne yapacağım bilmiyorum.

Geri
Yukarı