OBS Ayar Önerisi

GamerPC2016

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
GTX 1070 Ekran Kartı. i7 6700 İşlemci. Ayarlar doğru mu sizce?

Ekran Görüntüsü (246).png
Ekran Görüntüsü (244).png
Ekran Görüntüsü (245).png

@Recep Baltaş @Ali Güngör Sizinde profesyonel görüşlerinizi beklerim

Son düzenleme:
Ayarlar olması gereken gibi. Anahtar kare aralığı 2 olarak değiştirebilirsin. Onun haricinde 1500 bit rate ancak 480p ve 30 FPS yayın açabilirsin. Sadece video kısmında onu düzeltmen gerekir. Çıkış çözünürlüğünü 480p düşür ve FPS 30 yap.

Ayarlar olması gereken gibi. Anahtar kare aralığı 2 olarak değiştirebilirsin. Onun haricinde 1500 bit rate ancak 480p ve 30 FPS yayın açabilirsin. Sadece video kısmında onu düzeltmen gerekir. Çıkış çözünürlüğünü 480p düşür ve FPS 30 yap.
1. Sorum: Öncesinde işlemci seçili idi h264 sadece, sonra ben ekran kartını seçtim fakat denemedim fark ne olur sizce ?
2. Sorum: Bit hızını 1750 yapsam değişim ne olur sizce ?
3. Sorum: Profile ın altındaki işaretli kutucuk '' psycha visual tuning '' işaretli + veya - si ney sizce ?

H264 yayın yaparken işlemciyi kullanır ve bu tamamen gereksizdir. Doğru seçim yayını ekran kartına vermektir. Bit rate 1750 yaparsanız kesinlikle drop olacaktır, maksimum 1500 - 1450 verebilirsiniz. En son + ve - seçeneğini ellemeyiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı