OBS ile Çekilen Video İzlerken Kasıyor

War Bear

Decapat
OBS ile Fortnite çekiyorum. Çekerken oyun 50 FPS fakat videoyu izlerken sanki drop ve kasma var gibi çok fazla kasıyor. Çözüm üretirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
OBS Studio kullanın. Onun sihirbazı var. Bilgisayarın performansına göre ayar yapıyor. Ben ilk ayarları sihirbaz ile yaptım sonra birkaç rötüş ve tamam. Hem video acaip kaliteli oluyor hem kasma olmuyor. Video boyutunu ise Handbrake ile düşürüyorum.

OBS Studio kullanın. Onun sihirbazı var. Bilgisayarın performansına göre ayar yapıyor. Ben ilk ayarları sihirbaz ile yaptım sonra birkaç rötüş ve tamam. Hem video acaip kaliteli oluyor hem kasma olmuyor. Video boyutunu ise Handbrake ile düşürüyorum.
OBS Studio kullanıyorum zaten.Ama sihirbaz kullanmadım deniyicem.
Sihirbazı nereden bulabilirim?Seçenek varmıdır?
Beta aşamasında sihirbaz sıkıntı yaratırmı?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı