Çözüldü OBS kayıt çözünürlüğü nasıl ayarlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

einci16

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, benim monitörümün ekranı 1920x1080 fakat ben FPS oyunlarını daha düşük çözünürlük ayarlarında oynuyorum: OBS'de kayıt yaptıktan sonra izlediğimde yan taraflarda siyahlık olduğunu fark ettim. Sonrasında OBS'de sağ tıkladığımda çıkan çıkışı yeniden boyutlandır seçeneğine bastım düzeldi fakat kaydı başlatınca bu sefer siyahlıklar gidiyor, çözünürlük düşüyor. YouTuber'ları izlediğimde onlarda düşük çözünürlükte çekiyor fakat onların ekranı tam ekran gibi 1920x1080 gibi kayıt alıyor. Bende onu yapmak istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Çözüm
Ana ekrandaki en ortada ekranın görüntüsü ve çevresinde kayıt alanını gösteren dikdörtgen var ya, işte onunu kenrlarlarından tutarak ayarlayabiliyorsunuz.
Ana ekrandaki en ortada ekranın görüntüsü ve çevresinde kayıt alanını gösteren dikdörtgen var ya, işte onunu kenrlarlarından tutarak ayarlayabiliyorsunuz.

Çözüm
Bu konuyla ilgili çektiğim video.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı