OBS Studio "failed to initialize video" hatası

SerkanSen

Kilopat
Daha fazla  
NVIDIA 436.15 sürümü güncellemesi gelsmiş ekran kartıma OBS Studio'a tıklıyorum bu hatayı veriyor bir türlü çalıştıramadım yardım lazım.
Hata görüntüsü: https://i.hizliresim.com/gPYZl0.png

Konu açmadan önce denediğim yöntemleri yazıyorum.
1. Güvenli mod açtım denedım açılmadı
2. Güvenli mod da sildim tekrar yükledim olmadı
3. DDU yani display driver uninstaller programını denedim güvenli modda sildim reset attım yükledim olmadı.
Akla gelebilecek her şeyi denedim OBS çalışmıyor bu hatayı veriyor.
Ekran kartım modeli: NVIDIA 1070 Ti STRIX 8 GB.
İşlemci: I5-8500.
RAM: 16 GB.

Hata: Failed to initialize video. Your GPU may not be supported or your Graphics drivers may need to be updated.

Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı.PNGEkran Alıntısı.PNGEkran Alıntısı.PNG
Çözümünü buldum ;
Başlat menüsüne %appdata% yazıyoruz girdiğimiz klasörden " obs-studio " klasörünü siliyoruz sorununuz ortadan kalkıyor.
Not : obs'de daha önceki ayarlarının herşey sıfırlanıyor bunuda not düşmek istedim.

Son düzenleme:
NVIDIA 436.15 sürümü güncellemesi gelsmiş ekran kartıma OBS Studio'a tıklıyorum bu hatayı veriyor bir türlü çalıştıramadım yardım lazım.
Hata görüntüsü: https://i.hizliresim.com/gPYZl0.png

Konu açmadan önce denediğim yöntemleri yazıyorum.
1. güvenli mod açtım denedım açılmadı.
2. güvenli mod da sildim tekrar yükledim olmadı.
3. DDU yani display driver uninstaller programını denedim güvenli modda sildim reset attım yükledim olmadı.
Akla gelebilecek her şeyi denedim OBS çalışmıyor bu hatayı veriyor.
Ekran kartım modeli: NVIDIA 1070 Ti STRIX 8 GB.
İşlemci: i5-8500.
RAM: 16 GB.

Hata: Failed to initialize video. Your GPU may not be supported or your Graphics drivers may need to be updated.

Eki Görüntüle 433815Eki Görüntüle 433815Eki Görüntüle 433815Eki Görüntüle 433815
çözümünü buldum;
Başlat menüsüne %appdata% yazıyoruz girdiğimiz klasörden " OBS-Studio " klasörünü siliyoruz sorununuz ortadan kalkıyor.
Not: OBS'de daha önceki ayarlarının her şey sıfırlanıyor bunu da not düşmek istedim.

Kardeşim çok sağ ol sabahtan beri uğraşıyorum eywallah.

Geri
Yukarı