OBS Studio Oyun Yakalama Sorunu

XFarcus

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Biyolog
OBS Studio'dan yayın açıyorum ve oyun yakalama penceresini ''belirli bir pencere yakalama'' olarak yapıyorum. Sorun şu ki ALT+TAB yaptığım zaman pencere yakalamayı devre dışı bırakıyor. Ve yakaladığı en son görüntüyü veriyor. Bu sorunun çözümünü bilen var mıdır? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorun bende de oluyor malesef. Deneme yanılmalar ile sorunu çözdüm. Oyun yakalama için belirli pencere seç diyip oyun penceresini gösterin. Zorla ölçekleyi aktif edip video çıkış çözünürlüğünüze ayarlayın. Kaydet yapıp obs i kapatın. Bilgisayarı yeniden başlatın, sorun çözülecektir. İstediğiniz kadar alt+tab yapın oyun penceresinden ayrılmayacaktır obs.

Çoğu kişide bende işe yaramadı gibi şeyleri mutlaka duyarsınız sebebi ise
Çözemezsiniz OBS sorunlu bir program bunun nedeni de Visual studio C++ ile uyumlu olmadan çalışmaması güncel C++ kurduğunuz zaman hem donanım hem yazılımsal uyumlu olması gerekiyor.

OBS Studio Siyah Ekran Sorununun Kesin Çözümü Budur. 9-01-2020
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çoğu kişide bende işe yaramadı gibi şeyleri mutlaka duyarsınız sebebi ise.
Çözemezsiniz OBS sorunlu bir program bunun nedeni de Visual Studio C++ ile uyumlu olmadan çalışmaması güncel C++ kurduğunuz zaman hem donanım hem yazılımsal uyumlu olması gerekiyor.

OBS Studio siyah ekran sorununun kesin çözümü budur. 9-01-2020.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende çalışmadı sizin yönteminiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı