OBS Studio siyah ekranda kaydediyor

Çağrı Altın

Hectopat
OBS Studio'da Steam üzerindeki oyunlarımı kaydedemiyorum siyah ekran oluyor ama başka platformda Battlefield 1 oynuyorum onu kaydederken bir sıkıntı olmuyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam dizüstü bilgisayardan kullanıyorsanız Nvidia veya AMD ayarlarından obs'yi performans uygulamalarına ekleyin düzelir. Masaüstünde çözümünü bilmiyorum.

Steam hileyi engellemek için 3.part yazılımları engelliyor bunun için siyah ekran alıyorsundur. Oyun yakalamak istiyorsanız oyunu

Kod:
-allow_third_party_software

İle çalıştır fakat bu güven faktörünü zayıflatır.

Bende aynı problemi yaşadım. Çözümü basit. Sadece CS:GO'da işe yaramadı. Sol alt kısımlarda '+' tuşu olsa gerek ona basın çıkan yerden oyun yakalamayı seçin. Daha sonra onun ayar kısmına gelin ve belirli bir pencereyi kaydet tuşuna basın. Orada size açık olan programları ve hangilerini kaydetmek isteyebileceğinizi gösterecek. Oyunu açın ve pencere olarak onu seçin. OBS Studio şu an bende yüklü olmadığından görsel atamıyorum ancak siz bana atarsanız yardımcı olurum.

Hocam dizüstü bilgisayardan kullanıyorsanız Nvidia veya AMD ayarlarından obs'yi performans uygulamalarına ekleyin düzelir. Masaüstünde çözümünü bilmiyorum.
Teşekkürler sorun düzeldi
-allow_third_party_software bu kodu oyunu başlatma seçeneklerine yaz ve oyun kaydı almayı dene.
Güvenilirlik düşüyor falan dediler o yüzden onu kullanmadım ama cs ye anca o şekilde giriliyor herhalde

Geri
Yukarı