Oyun Obscure 3,25 TL & Obscure II 4,50 TL

Daha fazla  
Obscure 3,25 TL(~$0.18) 13,00 TL (90.31%) 2005
Obscure II (Obscure: The Aftermath) 4,50 TL(~$0.25) 18,00 TL (76.62%) 2008
Ayrıca Obscure Collection 6,00 TL(~$0.33) (Obscure & Obscure II (Obscure: The Aftermath))
Teklif 5 Eylül'e kadar geçerlidir.

Parantez içindeki değer, SteamDB oyun değerlendirme yüzdesidir.

Obscure:
Bir süredir Leafmore Lisesi açıklanamayan ortadan kayboluşlara sahne olmuştur. Bu hayatta kalma korku oyununda, 5 Amerikalı öğrenciden oluşan bir grubun kontrolünü elinize alıyorsunuz. Arkadaşlarınızla birlikte, bu olağanüstü okulda gizemli olayları çözmeye çalışıyorsunuz. Gece uzun sürecek...
Obscure II:
İki yıl önce, bir grup genç genç kendilerini okullarının içinde kapana kısılmış halde buldu. Müdürleri tarafından yaratılan iğrenç yaratıklar tarafından kovalanarak hayatlarının en uzun gecesini yaşadılar. Bazıları o korkunç geceyi atlattı, bazıları ise can verdi.

Para yokki alalım

Steam'de para yok diyorum hata veriyor Steam destekten mesaj bekliyorum.

@laviens begenilmeyecek ne vardı anlayamadım aciklar misiniz?

Dostum adam burada oyunların indiriminden bahsetmiş para yok ki alalım demişsin saçma geldi beğenmedim açıkçası.

Dostum adam burada oyunların indiriminden bahsetmiş para yok ki alalım demişsin saçma geldi beğenmedim açıkçası.
Evet saçma gelebilir doğrudur fikrine saygı duyuyorum

Steamda ekle Arda nickim kırmızı fotosu var o zman görürüz kimin acitasyon yaptığını hocam

İlk oyun daha güzel fakat ikisi de güzel oyunlar. Bu fiyata bedava. Tavsiye ederim. Yaratık ve atmosfer dizaynı başarılı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…