Çözüldü OBS'te nasıl sadece oyun gösterilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ByIcemaN

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, OBS yayın ayarlarını yaptım ancak ben sadece oyun görünsün istiyorum. Alta falan alınca tarayıcı vs. gözüküyor. Bir de resimde göstereceğim şekilde sonsuza kadar pencere açılıyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba arkadaşlar, OBS yayın ayarlarını yaptım ancak ben sadece oyun görünsün istiyorum. Alta falan alınca tarayıcı vs. gözüküyor. Bir de resimde göstereceğim şekilde sonsuza kadar pencere açılıyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Eki Görüntüle 2107011

Kaynaklardan "Pencefe Yakalama" Ekle. Oyunu tam ekran pencereli modunda çalıştır. OBS'den Pencefe Yakalama ya sağ tıklayarak özelliklere gir. Pencereler kısmından istediğin oyunu seç.

Eki Görüntüle 2107011

Oyunu pencereli tam ekran yap ve OBS gir oyun yakalamadan oyununu seç oyna CS2 içinse konu farklı tabii.

Eki Görüntüle 2107011

Kaynaklardan "Pencefe Yakalama" Ekle. Oyunu tam ekran pencereli modunda çalıştır. OBS'den Pencefe Yakalama ya sağ tıklayarak özelliklere gir. Pencereler kısmından istediğin oyunu seç.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı