OCCT testinde işlemci tam güçte çalışmıyor

Daha fazla  
Merhabalar,

OCCT testi yapıyorum ama işlemciye yüzde yük binmiyor sürekli 50-60 arasında takılıp kalıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
ısıdan dolayı işlemci fren yapıyordur yada çok düşük ihtimalle güç kaynağı akımı yetersizdir diyeceğim ama öyle bir güç kaynağı arasan bulamazsın heralde. Teste ekran kartını sokmadan deneyin birde.

ısıdan dolayı işlemci fren yapıyordur yada çok düşük ihtimalle güç kaynağı akımı yetersizdir diyeceğim ama öyle bir güç kaynağı arasan bulamazsın heralde. Teste ekran kartını sokmadan deneyin birde.

Ekran kartı tam yükte çalışmasına rağmen işlemci çalışmıyor, görüyorsun. 550 W Psu var. Ryzen 5 3600 işlemci kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    74,1 KB · Görüntüleme: 18
ısıdandır. benim bildiğim başka bir nedeni olamaz büyük ihtimal.

Isıdan olduğunu düşünmüyorum çünkü eskiden yüzde yüz yük ile çalışırdı mesela ne olduysa bilmiyorum, anlayamadım. İnternette hiçbir çözüm bulamadım. Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı başka? Ne yapmamı önerirsiniz?

Isıdan olduğunu düşünmüyorum çünkü eskiden yüzde yüz yük ile çalışırdı mesela ne olduysa bilmiyorum, anlayamadım. İnternette hiçbir çözüm bulamadım. Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı başka? Ne yapmamı önerirsiniz?
sistemi güvenli modda başlat testi öyle yap madem öyle. belki yazılımsal bir durum vardır

Geri
Yukarı