Çözüldü Ocean's Twelve filmindeki şarkının adı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jugger1910

Hectopat
Merhaba;

Ocean's twelve filminde reuben tishkoff bir sahnede falcı ile konuşuyor, arkada çalan bir müzik var beynimi kemiriyor resmen. 3 gündür bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı?

'This? You couldn't see this?' - Ocean's Twelve sahne.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu Video'da daha uzun çalıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bi ihtimal bu olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Reuben çok yüksek sesli konuşmuş be hocam sözleri tam duyamıyorum. Uygulama ile ayıklanabilir aslında.

Bi ihtimal bu olabilir.

Çözüm
soundtrack listesinde şarkı ismi yazıyor ama Kabbalistic Prayer diye arattığımda bu şarkıya rastlayamamıştım. Biraz daha detaylı baktın galiba Teşekkürler
Biraz aşağılara inince çıktı. Yoksa ilk başlarda Kabbalistic Prayer ( şarkı olan ) ile alakalı bir şey çıkmıyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…