Öğrenci maili ile Microsoft 365 nasıl kullanılır?

JReacher

Centipat
Yer
İstanbul
İstanbul Üniversitesi açık öğretim fakültesindeyim org.iu.edu.tr uzantılı öğrenci e postamı aldım ancak Microsoft üzerinden öğrenciler için Microsoft 365 satın almaya çalıştığımda "girdiğiniz e-posta adresinden, okulunuzun ücretsiz Office 365 education için uygun kuruluşlar listemizde olmadığı görünüyor." diyor. Okuldan yeterli destek alamadım yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradaki gibi ilerlediğinde olmuyor mu acaba?

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı'na gidip oradakilerle konuşarak da çözebilirsin elbet ya da arayarak. 2016'nın gönderisiymiş belki anlaşmaları bitmiştir.

Buradaki gibi ilerlediğinde olmuyor mu acaba?

Bilgi işlem daire başkanlığı'na gidip oradakilerle konuşarak da çözebilirsin elbet ya da arayarak. 2016'nın gönderisiymiş belki anlaşmaları bitmiştir.

Onud a bir denerim ama işe yarayacağını sanmıyorum. Açık öğretim olduğum için mi böyle acaba diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onu da bir denerim ama işe yarayacağını sanmıyorum. Açık öğretim olduğum için mi böyle acaba diye düşünüyorum.
Şimdi şöyle ki ben de AÖF ile aof.edu uzantılı mail aldım ve geçen yaz hala okuduğum için kaydolabildim. Bence dönem başlayınca yeni öğrencilere Office lisansı atanıyordur o yüzden bekle biraz.

Geri
Yukarı