Öğrencinin başka bir öğrenciye tutanak tutması

Tutanak tutamazsın ama seninle yada başkasıyla uğraşan biri varsa kesinlikle zorbalığa müsaade etme. Rehber hocana, sınıf hocana yada yetkili kim varsa şikayet et.

Dilekçeyi versem olsanmu bizim sınıfta birini bu şekilde attırdılar ben yazsam olmaz mı?

Dostum soruna net cevap verebilmek için yaşanan iki olayın da ne olduğunu bilmek ve görmek gerekir, buradan şunu yaparsan atılır diyemeyiz. Sen eğer sınıfında düzeni bozan biri olduğunu düşünüyorsan, bunu usulü ile yetkili bir kişiye belirtirsin dilekçe ile veya sözlü veya veya veya kanıtları ile her neyse. Sizin yapabileceğiniz bu kadar, gerisi idareye kalmış bir durum.

Mesela o atılan kişi hırsızlık yapmıştır ama senin şikayet edeceğin olay daha küçük bir suçtur ve ceza uygulanmaz, umarım anlatabilmişimdir.

Sonuçları yazayım isterseniz,
Tutanak falan tutmadım, çocuk arkadaşım hala şiddet falan yok sadece eğlencesine dalga geçiyorduk bende sinirle açmışım.(Korkacağım biri değil istesem döverdim zaten.)
Bu konuyu açmam aptallıktı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…