Öğrenciye Akbank alışveriş kredisi çıkar mı?

smarst

Kilopat
Yer
Manisa
Hepsiburada üzerinden telefon alacağım. Akbank alışveriş kredisi kampanyası mevcut. Bu kampanyadan yararlanmak istiyorum. Halihazırda bankadaki meslek bilgilerim öğrenci olarak gözüküyor ve aktif şekilde Axess kart kullanıyorum. Bana kredi çıkabilir mi?

Hepsiburada üzerinden telefon alacağım. Akbank alışveriş kredisi kampanyası mevcut. Bu kampanyadan yararlanmak istiyorum. Halihazırda bankadaki meslek bilgilerim öğrenci olarak gözüküyor ve aktif şekilde Axess kart kullanıyorum. Bana kredi çıkabilir mi?
Veriyorlar çoğu bankalar, ama sana tavsiyem biraz daha idare edebilirsen KYK kredisine başvur o zaman al, hiç kredi ile uğraşma. KYK kredisi bu seneden sonra faizsiz olacak diyorlar.

Veriyorlar çoğu bankalar, ama sana tavsiyem biraz daha idare edebilirsen KYK kredisine başvur o zaman al, hiç kredi ile uğraşma. KYK kredisi bu seneden sonra faizsiz olacak diyorlar.

Faiz almayacaklar ben alacakları için geçen sene alıp bırakmıştım bu sene tekrar açtım.

Faiz almayacaklar ben alacakları için geçen sene alıp bırakmıştım bu sene tekrar açtım.
Bedava para 😂 , acaba ücret hakkında bir şey söylediler mi ?
Bazı sitelerde böyle troll yorumlar var biraz korkutmuyor değil;
1660823240932.png

Bedava para 😂, acaba ücret hakkında bir şey söylediler mi?
Bazı sitelerde böyle troll yorumlar var biraz korkutmuyor değil;
Eki Görüntüle 1489752

Sen sadece Cumhurbaşkanlığı açıklamasını takip et ben baktım. Aldığın miktarı ödeyeceksin sadece.
Yılbaşında 850'yi 1000-1200 yaparlar gibi.
Geçen sene 650 idi galiba 850 yaptılar ama bu sene enflasyon çok arttığı için güzel zam yaparlar KYK parasına.

Geri
Yukarı