Öğrenciye laptop önerisi

Belirttiğim gibi bütçe yok. İstediğim özellikler kaça mal oluyor bilmiyorum.
İkinci el dizüstü bilgisayar önermem.
İkinci el tövbe bundan sonra telefon bilgisayar bir şey almam. Yasal olarak fatura senin adına olmayınca çok sıkıntı yaşıyorsun.
@GlorfindeI attığınız laptop'u çok beğendim lakin linux olması üzdü. SSD'yi sıfırlayıp Windows 10 kursak garanti dışı kalmaz değil mi?
@GlorfindeI

Belirttiğim gibi bütçe yok. İstediğim özellikler kaça mal oluyor bilmiyorum.

İkinci el tövbe bundan sonra telefon bilgisayar bir şey almam. Yasal olarak fatura senin adına olmayınca çok sıkıntı yaşıyorsun.
@GlorfindeI attığınız laptop'u çok beğendim lakin linux olması üzdü. SSD'yi sıfırlayıp Windows 10 kursak garanti dışı kalmaz değil mi?
@GlorfindeI
Hayır kasayı açmadığınız sürece yazılımsal olarak istediğinizi yapabilirsiniz. OC konusunda emin değilim ama. Dediğim gibi o grafik çipi benim çok hoşuma gitti. Kurlardan dolayı 2500 liranın altında harici ekran kartı yok hiç. Hep Intel HD Graphics var. 3000 lira civarına içinde bu çip bulunan bir dizüstü alabilirsiniz. Marka tercihi size kalmış tabi. Kasaları farklı olur belki soğutucu blokları farklı olabilir, teknik servis hizmeti farklı olur. Fakat performans farklı olmaz içindeki birimler aynı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyun performansı böyle. Bu fiyat aralığı için bence güzel. Tatmin edici bir performans sağlıyor.

Knk zaten ssd laptopların neredeyse hepsine takılabilir benim önerim ise

Bu office vs şeyler için yeter . SSD li zaten ugraşmassınız . Ve LoL ü rahat açar 60 fps kesin yani .
5000 TL nasıl kullanılmaz diye örnek vermişsiniz resmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı