"Öğretmen" dizisi sizce nasıl?

Makaleler
20
Yer
Nordschleife
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Fox'da bu gece yayınlanan dizi sizce nasıl? Konu olarak ilginç geldi. Biraz da korkutucu. Böyle bir durum olsa çok kötü olurdu. Umarım bu filmi izleyip biri bunu yapmaya kalkmaz.
Öğretmen tüm okula o tuzakları, düzenekleri vs nasıl kurdu? Polisler daha fazlasını yapamaz mıydı? Ordu okula girip bu işi kökten çözemez miydi? Bir sürü savaş teknolojisi var iken neden saatlerce bekliyorlar?

Son sorudan başlayım. Daha fazla can kaybına mal olmasını istemiyorlar. 3 ay da bu kadar hazırlık yapan bir öğretmenin cana kıyacağını da düşünüyorlar çünkü. Çözer ama fazla can kaybı olacağını düşünüyorum çünkü her türlü ceza çekecek. Senaryo icabı bir şey yapmazlar tabi ve beklemekte zorundalar. Büyük bir hazırlık yapmış daha öncesinde de en alt katta bir oda da kurmuş. Yani planlanmış. Alıntı olduğunu anlamıştım sonda da bahsediliyor. Ama İlker kaleli oyunculuğu kendini gösteriyor zevk aldım bayağı, sonunda güzel bir dizi. Sarıyor, saardııı. :D

Farklı bir dizi senaryo olarak hoş görünüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunlar ciddi mi ya? Bu sadece bir dizi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Umarım ironi yapmıştır. Ki yapmadığını da hepimiz biliyoruz. Klasik partici veya değil cahil kişilik. Bir de eğitimci.

Onu burada yazsa kaç tane ceza alırdı, ben bile dayanamadım noktalamadan sonra boşluk olmamasına.😅

İzlemedim ama 3-4 bölüm sonra kitlesi büyük oranda azalır diye düşünüyorum. O kadar fragmandan sonra birçok kişi "hypelandı" (nasıl yazılır bilmiyorum)

İzleyip sevenler gücenmesin ama 2-3 sahnesine bakıp "yav he he" dediğim dizi. Ayrıca o öğretmen bir tek bana mı Lcdp'deki profesörü anımsattı bilemiyorum :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı