Öğretmen maddi cezalar veriyor

Hoca zorla aldırmıyor. İstemiyorsanız veya maddi bir sıkıntınız varsa almayabilirsiniz diyor. Katı bir hoca değil baya güldüren, eğlendiren bir hoca. Tüm okul seviyor diyebilirim hocayı.
O zaman sorun olmaz. Yazdığın şeyde zorla aldırıyor gibi duruyordu. İsteyen tabii ki alabilir, sorun yok.

Hoca zorla aldırmıyor. İstemiyorsanız veya maddi bir sıkıntınız varsa almayabilirsiniz diyor. Katı bir hoca değil baya güldüren, eğlendiren bir hoca. Tüm okul seviyor diyebilirim hocayı.
Burada hiç bir sorun yok. Keşke önceki mesajınızda belirtseydiniz. Konuyu açan arkadaşın öğretmeni, "ceza" olarak verip zorunlu aldırıyor.

Hoca zorla aldırmıyor. İstemiyorsanız veya maddi bir sıkıntınız varsa almayabilirsiniz diyor. Katı bir hoca değil bayağı güldüren, eğlendiren bir hoca. Tüm okul seviyor diyebilirim hocayı. Hatta bir ara haberi çıkmıştı Osmaniye de bisiklet turu falan yapmıştı öğrencileriyle.

Hocam öyle yazsaydı bir şey sandık bizde 😂.

Benim başıma gelseydi ben ona tatlı almazdım o bana alırdı neden elin adamının karnı doysun?

Edin gitsin şikayeti.

Hoca zorla aldırmıyor. İstemiyorsanız veya maddi bir sıkıntınız varsa almayabilirsiniz diyor. Katı bir hoca değil bayağı güldüren, eğlendiren bir hoca. Tüm okul seviyor diyebilirim hocayı. Hatta bir ara haberi çıkmıştı Osmaniye de bisiklet turu falan yapmıştı öğrencileriyle.

Yinede böyle bir şey istemesi saçma gitsin kendisi alsın o yaşa gelmiş halen belesçilik mi yapıyor?

Biriniz çıkıp "neden alıyormuşuz?" diyemiyor mu?

Ben derim hocam zaten zor geçiniyoruz bir de elin adamına tatlı mı alacağım?

Son düzenleme:
Legal olarak telefonunu alip mudure teslim edebilir, ama velin gidip telefonunu mudurden isterse vermek zorunda. Onun disinda hocanin verdigi para "cezalari" tamamen illegal o konu hakkinda sinif ogretmeni veya mudurle konusun kesinlikle.

Geri
Yukarı