Öğretmenim beni disipline vereceğini söylüyor

Allah aşkına hoca abartsada haklı ders bitmeden çıkamazsın bu bir kuraldır 2. sana hakaret etse bile sen ona bu şekilde davranamazsın öyle olsaydı daha fazla ceza alacaktı şikayeti haksız görülecekti.

Hocanı CİMER'e şikayet et.

Yok hocam bazen hocalar bu tarz ego tatmini hareketler yapabiliyor.

Hocam bunları derse şikayet edebileceklerini biliyorlar. Benim tanıdığım biriside öğretmen bir milyon tane CİMER şikayeti alıyor bir şey yapmamasına rağmen bu hocanın almaması garip.

Hocam kesin çözüm CİMER'e falan şikayet etmek yoksa bu kadın hala devam eder ve ayrıca şikayet edersen kadın her turlu ceza alacak ve bir daha yapamayacak

Hocam CİMER'e şikayet edersem ailem kızacak dediğim gibi bana inanmıyorlar. Babamın e-Devlet'i üzerinden şikayeti gönderirsem bunu görecek. MEB şikayet hattını arasam olur mu?

Arkadaşlarını da al yanına ve ailenin yanına git durumu anlatsınlar, gene inanmazlarsa başka bir arkadaşının ailesinin yanına gidin durumu anlatın.

Hocam CİMER'e şikayet edersem ailem kızacak dediğim gibi bana inanmıyorlar. Babamın e-Devlet'i üzerinden şikayeti gönderirsem bunu görecek. MEB şikayet hattını arasam olur mu?

Olabilir ama bence aileni inandırmaya çalıştır olmadı bu forumdaki yazılanları göster çünkü böyle insanlara dur demedıkce cogalır

Arkadaşlar az önce babamla konuştum. Azıcık daha zorlarsa gelirim o okula merak etme sen dedi. Böyle tipler her okulda var sıkma canını dedi. Şimdilik yarını bekleyeceğim eğer dediğinde ciddiyse ve disipline verirse ki zannetmiyorum, babamı çağıracağım okula.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…